/Ish missi Valbona Selimllari SFlDON vajzat e reja, ja sa bukur duket 47-vjeçarja

Ish missi Valbona Selimllari SFlDON vajzat e reja, ja sa bukur duket 47-vjeçarja

Ish- misi shqiptar, Valbona Selimllari njihet për bukurinë e saj të pashtershme.

Përmes instagramit, ajo shfaqet më një bukuri të pastër që s’ka nevojë për filtra make-upi.

Valbona është duke shijuar pushimet në Jug të Shqipërisë së bashku me familjen e saj dhe nuk na kursen foto nga momentet e relaksit.

Duket se 47-vjecarja i ka hapur sfidë vajzave të reja , të cilat ndodh edhe që e teprojnë me pamjen për t’u dukur bukur.