Ish-truproja e Berishës kapet me DJ të ndërrojë “Skënderbeun”, kur ai s’pranon Sali Lushaj shkon të …

  0
  1551

  Ashtu siç do here tjetër, edhe sot në protestën e opozitës së bashkuar ka qen ëi pranishëm ish-truproja e ish-kryeministrit Sali Berisha dhe njëherësh babai i reperit të njohur Stresi, i ndodhur aktualisht në b.urg.

  Ai është fokusuar duke debatuar me DeeJayn e PD, për shkak se kishte vënë të luhej në nisje të grumbullimit të njerëzve kolona zanore e filmit të famshëm “Skënderbeu”.

  Lushaj i ka kërkuar atij të ndërronte muzikën që po luhej, por ai nuk ka pranuar dhe kështu Lushaj i është afruar. Në këtë moment merr fjalën ish-deputeti demokrat Flamur Noka dhe volumi i muzikës ulet.

  Më pas situata e tensionuar mes të dyve kalon qetësisht.