/Ishte “Live” në Instagram, humb jetën këngëtari njohur

Ishte “Live” në Instagram, humb jetën këngëtari njohur

Një këngëtar në Rumani ka pësuar vd.ekje tr agjike, teksa bënte video live duke i dhënë makinës.

Tavy Pustiu, 29 vjeç, ka h umbur jetën pasi është përpla.sur nga një tren.

I riu ishte live në rrjete sociale teksa po argëtohej duke dëgjuar muzikë me zë të lartë.

Në makinë me të, ishte edhe bashkëshortja 24 vjeçare e këngëtarit, ku kjo e fundit mbeti e pl agosur dhe ndodhet në gjendje kritike për jetën.

Pustiu lëshon një ulërimë ndërsa sheh trenin që po afrohej.


https://www.youtube.com/embed/nJ5NqocB7K4