Ishte mbajtur sekret, del videoja që shkencëtarët s’do donin të shihnit

  0
  521

   

  Kjo video që po qarkullon në rrjet i ka lënë të gjithë të habitur.
  Kjo pasi është ndër ato video që shkencëtarët nuk do donin të shihnit.

  Në videon e postuar, disa shkencëtarë shihen teksa janë veshur me rroba të bardha dhe në mënyrë të çuditshme transportojnë një krijesë.

  Kjo e fundit duket të jetë një sirenë, që pasi e vendosin në barrelë, e transportojnë në laborator.
  Personi që ka postuar videon shprehet se pamjet janë mjaft reale, edhe pse shumë t

  ë tjerë kanë refuzuar ta besojnë.
  Për më shumë, shikoni videon: