/Ja çfarë dγshohet të ketë sjellë υdekjen e të riut pasi u ndalua nga ρolicia në Tiranë

Ja çfarë dγshohet të ketë sjellë υdekjen e të riut pasi u ndalua nga ρolicia në Tiranë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Tiranë, ku 32 vjeçari Laer Kurti ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës.

Deri më tani burime për Fax Web bëjnë me dije se ngjarja dyshohet të ketë ndodhur pas një ataku kardiak që mund të ketë pësuar

i riu i cili fillimisht ia mbathi nga policia pasi i kërkuan dokument identifikimi dhe gjatë shoqërimit të tij në komisariat shfaqi probleme shëndetësore.