Ja futi duart ne rruge,vajza i kethehet dhe i thyen hunden burrit te huaj

    0
    351

    Një burrë e ka pësuar shuë keq pasi i preku prapanicën një vajze në mës të rrugës, pasi ajo u kthue dhe I gjuajti me grusht në fytyrë.

    Peshëngritësja Leanna Carr tha se po ecte në rrugët e Dublinit kur burri i erdhi nga pas dhe e kapi nga të pasmet në mes të ditës.

    “Madje po qeshte dhe më tha: ‘Je amerikane, me shumë mundësi të pëlqeu’. Reagimi im i parë pas kësaj fraze ishte grushti në fytyrë,”- tregon 26-vjeçarja në një status në rrjetet sociale ku ka postuar një foto të dorës së saj të dëmtuar.