syntax error, unexpected '<', expecting end of file

Ja ka bΙerë bosi: Kjo është shtëpia super Ιuksoze e Valbona Selimllarit

Valbona Selimllari eshte padyshim nje nder personazhet me te dashura per publikun shqiptar.

Ajo ka terhequr vemendje me pamjen e saj qe ne daljen e pare. Valbona mbetet nje nga femrat me te bukura shqiptare edhe pse vitet kalojne.

Ish –missi shqiptar eshte kujdesur qe jeten e saj personale ta mbaj larg syrit te publikut.

Valbona ndodhej bashke me mikeshat e saj ne nje lidhje live me moderatorin e njohur Ardit Gjebrea

ku patem mundesine te shikonin nje copez se shtepise se saj. Gjate bisedes qe u zhvillua, shihej ambienti i shtepise me shume pikura neper mure.

Nje dekorim mjaft klasik me divan jeshil dhe shume i bukur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *