Lajme

Ja kush do të jenë dy kοnkurrentet e para të “Big Brother VIP”, mjaft të njοhura për shqiptarët…

Diten e djeshme ne media u perfol se se shpejti do te fillojne audicionet e Big Brother VIP

dhe ndryshe nga cdo Big Brother qe jemi mesuar te shohim ketu do te kete personazhe te njohur te ekranit.

Ata nuk do te jetojne mes luksit por mes veshtiresive.

Sigurisht qe kjo deklarate mori teper vemendje dhe njerezit jane kurioze se cilet do te jene banoret e pare te shtepise me te famshme ne Shqiperi.

Burime per Kryefjala.com kane zbuluar se dy konkurrentet e para do te jene pikerisht vajzat qe trazuan rrjetin ne Perputhen. Behet fjale pikerisht per Shqipe Hysenaj dhe Tea Trifoni.

Gjithesesi mbetet per tu pare nese do te kete konkurrent tjeter nga Perputhen ose jo.