/Ja kush është ‘shoqja’ që bëri s..s me Nujën ne Shkoder

Ja kush është ‘shoqja’ që bëri s..s me Nujën ne Shkoder

Policia ka arr.estuar pak më parë 30-vjeçaren nga Shkodra që dh.unoi, kë.rcënoi dhe i shpërndau videot në rrjetet sociale vajzës nga Shkodra, pas pohimeve të kësaj të fundit se kishte shkuar me të dashurin e saj.

Përveç dh.unës, 30-vjeçarja ka mendur ta filmojë dhe të postojë pamjet në rrjetet sociale, duke den.igruar figurën e 22-vjeçares.

“Shërbimet e Komisariatit të Policisë Shkodër, menjëherë pas marrjes së kallëzimit nga shtetasja B. RR., se shtetasja M.Gj. 30 vjeçe, banuese Shkodër, e kishte kër.cënuar, dhu.nuar, filmuar dhe i kishte shpërndarë në rrjetet sociale videon, menjëherë kanë bërë kapjen dhe arr.stimin në flagrancë të 30-vjeçares. Arr.estimi i kësaj shtetaseje u bë pasi me datën 18.08.2020, ka ka.nosur, rra.hur dhe me pas i ka shpërndarë videon në rrjetin socal instagram shtetases B. RR. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Shkodër për veprime të mëtejshme në ngarkim të shtetases M. Gj., për veprat penale ‘Kano.sja’, ‘Dëm.time të tjera me dashje’ dhe ‘Ndërhyrja në të dhënat kopjuterike’”, njoftoi policia.