Ja sa rezistente jane femrat ndaj parave,kjo video e verteton me se miri (Video)

    0
    299

    Nipi i një miliarderi rus përsëri ka lëshuar video tronditëse, transmeton TetovaSot.

    Këtë herë ai ka dashur të tregojë dhe të provojë se paratë mund të blejnë çdo gjë, dhe t’i detyrojë njerzit në gjëra që ai që pa para me siguri do kishte marrë ndonjë shuplakë.

    Rusi i ri Gregory është kthyer përsëri në aksion.