/Ja SERUMl BlO qe perdor cdo nate per Iekure si BEBE, ruajeni qe ta keni/ receta

Ja SERUMl BlO qe perdor cdo nate per Iekure si BEBE, ruajeni qe ta keni/ receta

Pershendetje mikesha duke ju pershendetur kudo qe jeni sepse shoh qe kemi shume lexuese shqiptare nga e gjithe bota.

Ju perqafoj te gjithave kudo jeni. Sot do ju prezantoj SERUMlN BlO te pregatitur ne kushte shtepie qe une e perdor cdo darke. Kjo recete perban 3 produkte qe gjenden ne cdo kuzhine dhe eshte shume e thjeshte pergatitja dhe aplikimi i saj.

Kjo maske do e beje fytyren tuaj te bute do e pastroje ate nga njollat kafe, shenjat dhe do e beje lekuren tuaj si BEBE. Po ju prezantoj pa humbur kohe receten. Ruajeni kete recete sepse do ju duhet jam e sigurt per kete.

Perberesit:1 luge mjalte.1 luge uthull molle.1 luge vaj ulliri.

Pergatitja: Vendosni ne nje ene te gjithe perveresit me njeri tjetrin dhe i perzjeni mire derisa te formohet nje mase homogjene. Nese deshironi ne kete recete mund te shtoni edhe nje luge kos sipas deshires.

Aplikimi: Pasi te keni lare lekuren masen e qe keni krijuar vendoseni ne lekure dhe mas.azhojnini ate me Ievizje rrotulluese si ne video. Mos harroni te ma.sazhoni edhe kurrizin e hundes dhe zonen perreth saj.

Pasi te keni lene per 15 minuta ne Iekure masken shpelajeni me uje te rrjedhshem. Vendosni hidratuesin tuaj ne Iekure pas kesaj maske. Perdoreni cdo darke kete recete dhe do shihni mrekuIIine te ndodhi ne Iekuren tuaj.SHARE qe ta ruani dhe ta keni gjithmone kete.