‘Jam e Iumtur’, Alketa iu dhuron puthje pIot dashuri të shoqit dhe fëmijëve

0
275

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu po i kalon ditët e para të vitit 2020 në Alpet e Italise, në shoqërinë e bashkëshortit dhe fëmijëve të tyre. Alketa e ka ruajtur gjithmonë hermetike jetën private dhe as këtë herë nuk ka bërë përjashtim, duke mos publikuar foto pranë të shoqit dhe fëmijëve.

Megjithatë moderatorja ka treguar se të gjithë së bashku po kalojnë një kohë të bukur dhe se ndihet e lumtur. Ajo ka publikuar në profilin e saj të Instagramit, një video ku shihet duke vrapuar në dëborë. Gjatë vrapit Alketa iu ka dhuruar puthje nga larg fëmijëve dhe të shoqit. “Mama e lumtur, bashkëshorte e lumtur, familje, gëzim”, ka shkruar moderatorja krahas videos.