/Jam ne Iidhje me b υrrin e shoqes time, ajo eshte sh tαtezen dhe po e bej te Iumtur bυrrin e saj

Jam ne Iidhje me b υrrin e shoqes time, ajo eshte sh tαtezen dhe po e bej te Iumtur bυrrin e saj

-Anonim tlutem dua qe te publikoj historin time sepse me nje an ndjehem shume me faj por dua te di a jan keto vajza me mend qe e lajn veten me ardh ne gjendje aq te tmerrshme sa qe burrat e tyre jan te detyruar me nga pas femrave tjera edhe me i tradhtu.

Du me fillu me storjen tem qe eshte ka ndodh momentalisht edhe aspak nuk ndjej meshire per at vajzen sepse ajo vet i ka fajet qe burri i saj me kqyr mua, me provokon mua edhe me don shkurt e shqip.

E kam nje shoqe qe e njoh mbi 20 vite edhe eshte e martume me nje burr shumeee te mire, djali eshte me tonat tmira prej fillimit deri ne fund nuk i mungon asgje mirepo shoqja ime e ka leshu veten shume as nuk kujdeset per trup as per ftyr edhe tasht edhte 8 muajshe shtatzane shume po doket keq sikur balen.

Ka shtu shume ne pesh edhe gishtat e komve ju kan bo sikur smokat qe i hajn femija kur jan te vegjel. Aj tani mkqyrke mu se trupin e mire punen e mire plus i kushtoj shume rendesi vetes kur tdal kurr ska shanc mem gjet pa fenirim apo pa grim jam tip top gjithmone edhe nuk e lejoj

kerkon me kesh me mu apo te me tradhtoj sikur shoqja jem. Ajo eshte bo tmerrsisht e trash edhe nuk e di as vet si e ka leju veten keshtu mu bo sidomos gjat shtatzanis. Shtatzania duhet me qene nje kohe ku burri e don gruan maksimalisht por burri saj gjithmone gjen kohe mem thirr mu edhe mem tregu sa i palumtur eshte.

Ne tasht jemi ne lidhje normalisht eshte fshehurazi edhe shume e du edhe me don ajo shoqja nuk din kurgjo veq ma bon e di qe burri po mshef diqka por sdi se qfar ka ama une e di qe aj po mshef faktin se eshte me mua.

Me mua thot ti e ki trupin e modeles ti me terhek shume se sa gruaja ime qe aspak nuk me pelqen sepse ajo eshte sikur plak ajo se don as veten le mo mu. Edhe jeta ne shtrat mu ka permisu prej se jam bo me ty me thot edhe kshtu qe une e bej burrin e saj qe te ndjehet mire edhe pse e di qe ndoshta e kam gabim por skom qka me bo sepse ajo vet veten e ka leju qe burri saj te vinte pas meje. 

U desht mu perkujdes pak per trupin e saj dhe mos me leju qe ajo ti bej 100kg edhe te behet sa nje dere. Une ju kisha lut femrave qe te merren pak me veten sepse une aspak nuk ndjej meshire per kto gra edhe pajtona plotesisht me burrat e tyre qe vin pas meje edhe deshirojn nje lidhje serioze me mua tani.

Duheni me mbajt veten pak sepse burri shoqes tem me ka thene qe kurr se ka pas asnje problem me shoqen time deri sa ajo mbeti shtatzane dhe tani duket sikur e ja ndonje semundje se edhe syt kan fillu me ju mbyll aq e shendosh qe eshte,

nuk eshte jete me leju veten qe me ta mar shoqja burrin edhe me shfrytezu deri ne maksimum edhe ti me ndejt ne shpi kom mi kom.Me falni se ndoshta e zgjata pak por vetem dashta me shpreh ata qka e kom mbrenda meje,shpresoj qe nuk ju kam besdize.