/Jam nje emigrant dhe gruan e kam ne shqiperi.Ajo me ma.shtron dhe genjen.Cfare duhe te te bej.Me jepni nje mendim.Ju lutem

Jam nje emigrant dhe gruan e kam ne shqiperi.Ajo me ma.shtron dhe genjen.Cfare duhe te te bej.Me jepni nje mendim.Ju lutem

Pershendetje.Po dergoj dhe un pyetjen time qe me merzit dhe qe me shqeteson pa mase.

Une jam emigrant ne Angli dhe bashkshorten time e kam ne Shqiperi.Sepse akoma nuk i kam ber dokumentat dhe nuk e kam terhequr dot.

Por kohet e fundit jame ber shume xheloz ngaqe e dua shume dhe kame nje ndjesi sikur me tra.dheton.Sepse ajo me ka genjyer per disa gjera dhe un e mendoj se ajo ka dicka qe ma fsheh.Sepse e shikoj qe me genjen shpesh.

E kuptoj se me genjen shume shpesh dhe e kuptoj qe ajo po ndryshon cdo dite.Jame shume i shqetesuar dhe sdi cfare duhet te beje.Une jame 42 vjec dhe ajo eshte 24 vjece.

Un vi ne shqiperi 2 here ne vite sepse aq me lejon puna.Por nuk e di si te veproj.Une jam i cmendur pas saj dhe do doja nje keshille nga lexuesit se si duhet te veproje. A duhet ta vazhdoj lidhjen me te?Apo te vazhdoj me genjeshtrat e saj.