/Janë të Iidhur? Isli Islami fIet për herë të parë për Iidhjen me Ori Nebijajn

Janë të Iidhur? Isli Islami fIet për herë të parë për Iidhjen me Ori Nebijajn

Dy moderatorët që na shoqërojnë çdo mëngjes me emisionin “Wake up”, Ori dhe Isli prej kohësh janë përfolur për një Iidhje. Dyshja deri më sot kishte preferuar të mos i komentonte këto thashetheme.

Por Isli i ftuar pasditen e sotme tek “Rudina” ka folur për herë të parë për ma rrëdh ënien me Orin.

“Ori ashtu siç duket në ekran, ashtu edhe është në të vërtetë, është komode, është e qeshur…”, tha Isli dhe theksoi: “Është mikeshë shumë e mirë”.

“Ndër personat e parë që shoh në mëngjes është Ori dhe jam me fat se kam ç’të shoh”, u shpreh Isli.