Jeni kurioze te shikoni si ka qene Arbana Osmani qe nga dalja e pare ne TV para 15 vitesh deri me sot (Foto)

  0
  828

  Arbana Osmani eshte padyshim nje nga prezantueset me te mira te ekranit shqiptar dhe kush aspiron ne kete fushe duhet te ndjek hapat e saj te frymezohet prej Arbanes.

  Emri dhe imazhi i Arbanes lidhet shume me emisionin Big Brother.

  Ajo cfare na ben pershtypje si neve ashtu edhe publikut eshte se Arbana nuk ka bere asnje operacion plastik por ajo eshte kujdes dhe ka kuruar shume pamjen e saj te jashtme.

  Psh floket, trajtimet e lekures, ndryshimi i makeupit por asgje me shume se kaq dhe kete gje e vertetojne shume fotot qe kane dal qe ne fillimet e Arbanes ne Tv.

  Arbana je nje inspirim dhe shembull per tu ndjekur sepse ke treguar qe pamja nuk eshte gjithcka qe ne kemi.