December 3, 2023
Lajme

Jo vetëm ρ υthje në b. υzë, ja çfarë Bleona i pIotësoi tjetër Arian Çanit

Këtu, moderatori kujtoi se Bleona i “bindet” dhe përveç puthjes, ajo i ka plotësuar edhe një dëshirë tjetër.

Ishte pikërisht fakti që ajo erdhi në emision pa grim.

Moderatori u shpreh:

“I thash do vish pa grim dhe shikoni, ka ardhur pa grim fare”

Mbrëmja e djeshme u shoqërua edhe me polemika të shumta në emision.

Shkak u bë improvizimi i aktorit Rezart Veleshnja.

Ky i fundit ka realizuar videon e procesit të ngrirjes së vezëve nga Bleona.

Kjo gjë nuk u prit mirë nga këngëtarja, e cila ishte gati të linte studion.

Shiko Videon:

https://youtube.com/watch?v=bw7Om1FjwvA%3Ffeature%3Doembed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *