Lajme

Jo vetëm në emisiοnin e Arjan Çanit, zbulοhet ja ku e kemi parë Melisën…

Një ndër vajzat më të komentuara në “Përputhen” është Melisa Lleshi.

Ajo është shumë e lirshme pasi është e mësuar me kamerat.

Dikur ajo ka qenë në rolin e Sofias në “Zonë e lirë”, por jo vetëm kaq.

Melisën e kemi parë dhe në një klip muzikor.

Ajo ka marrë pjesë në klipin e këngës “1 sekond”, nga Çartani. VIDEO