Ju kujtohet Qetsori i Big Brother? Shihni sa shumë ka ndryshuar tani (FOTO LAJM)

  0
  533

  Me siguri të gjithë e kujtoni Qetsorin, konkurentin i edicionit të dytë të Big Brother i cili arriti të rrëmbente jo vetëm zemrat e publikut shqiptar, por edhe çmimin e fituesit të realityshow.

  Pas përfundimit të spektaklit, daljet e tij në ekran kanë qenë të pakta. Ai ka vazhduar jetën në Vlorë.

  Konkurrenti ka ndryshuar mjaft dhe në pamjen e tij vërejmë më shumë thinja.

  Qetsori vazhdon të mbetet një nga ish-banorët më të dashur për publikun.