November 30, 2023
Lajme

Kαρet ‘mat’ Stresi! ZbυΙohet e d αshυra e reρerit (VIDEO)

Megjithëse historia e dashurisë “Kejsi-Stresi” tashmë prej vitesh na shoqëron, duket se mbetet thjesht një e shkuar. Secili prej tyre ka vazhduar jetën.

Stresi duket se ka krijuar një romancë të re. Kryefjala.com ka siguruar video dhe foto të Stresit në praninë e të dashurës së re.

Ata kanë qenë në një nga lokalet e kryeqytetit duke shijuar praninë e njëri tjetrit. Vajza në fjalë është një bjonde mjaft simptike, por e panjohur për sytë e publikut.

Dyshja dukej mjaft bukur bashkë, kështu që urojmë që dashuria e tyre të zgjasë. Epo urime!

“>VIDEON MUND TA SHIKONI KETU

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *