/Ka daIë të kërkojë n use në teIevizor/Del video e Atdheut në takim ROMANTlKE me gazetaren shqiptare

Ka daIë të kërkojë n use në teIevizor/Del video e Atdheut në takim ROMANTlKE me gazetaren shqiptare

Atdhe Xharavina është djali më i ri i “Përputhen”, që iu bashkua emisionit pak ditë më parë e që trazoi ujërat.

Atdheu ra menjëherë në sy për pamjen dhe u kthye në një nga djemtë më të komentuar në rrjete sociale.

Por kjo nuk është hera e parë që ai flet para kamerave. Katër vite më parë, ai u bë pjesë e “Edicionit Veror”, teksa ndodhej në plazh.

Në këtë puntatë të emisionit, moderatorja bukuroshe Einxhel Shkira ishte në kërkim të një partneri dhe gjen rastësisht Atdheun.

“Einxhel duket edhe më e mirë se në televizion”, shprehet Atdheu teksa në fund pranojnë të shkëmbejnë numrat e telefonit.

https://youtube.com/watch?v=Gl78X4PUQzE%3Ffeature%3Doembed