November 30, 2023
Lajme

“Kam fΙirtυαr me mamanë e…”/ I shokoi të gjithë me sekretet e tij, Luizi si kurrë më parë i tregon të gjitha: Kam tentuar t’i jap fυnd jetës

Në shtëpinë e Big Brother, banorët duhet të shkruanin sekretet e tyre dhe ti lexonin perpara të gjithëve e të mundoheshin të gjenin cili sekret i përkiste kujt.

Banorët nuk e gjetën dot ndaj edhe Luizi ka rrëfyer se ai sekret i përkiste atij.

Jo vetëm kaq,por këngëtari ka rrëfyer edhe tre të tjera pra në total 4.

1-“Kam tentu me i marr jetën vetes”
2-“Kam flirtuar me mamanë e një shoku”
3-“Jam dashuruar në Big Brother”

4-“Njëra më ka paguar udhëtimin për në Zvicër”
Ndiqni videon:

https://streamable.com/e/twxzyt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *