Kamioni i zjarrfiksav mbeti në baltë, Shiko sa lehtë e tërheq ky Xhip (Video)

    0
    373

    Sic tregohet edhe ne pershkrimin e videos makina e zjarrfiksave kishte mbetur ne balte dhe pas shume perpjekjesh dhe mundimesh per ta nxjerrur qe aty skishin pasur sukses.

    Mirepo pas kesaj ne sken arrine nje xhip i tipit Mercedes i cili pas disa perpjekjesh arrine qe ta terheqe perfundimisht ate nga balta. Ndiqni videon me poshte: