/KAPl të fejuarën me një tjetër në një lokaI në Shkodër, reagimi i tij sh okon dëshmitarët

KAPl të fejuarën me një tjetër në një lokaI në Shkodër, reagimi i tij sh okon dëshmitarët

Tradhëtia në çift në jo pak raste ka shkaktuar skena agresiviteti, madje edhe krime, në publik.

Një qytetar ka treguar skenën e zbulimit të tradhëtisë në çift, që ka ndodhur në një nga lokalet e Shkodrës.

Përpos tradhëtisë, qytetarit i ka bërë përshtypje indiferenca e njerëzve përballë një konflikti dhe aq më tepër para dhunës ndaj një femre.

“Pershnetje shkodra. Sot ndodhi dicka marre me e pa dhe degju kush mu ne nje lokal pak si ne periferi te qytetit. Nje djale rreth 30 vjec gjeti mesa duket ne kafe te fejumen me nje tjeter.

Un i kisha vec dy tavolina ma larg. Ca skene. Me erdhi keq per at vajzen se kerkujt sja mbajti me nderhy.

Ai u fut dhe e kapi per flokesh dhe e mori me vedi ne te 100 e sekondit.

Mbani pershtypje ai djali tjeter nuk reagoi hiq e madje as ky vet si tha gja atij. Sla gja ma e sha vajzen e botes.

Ne menduam mos e kishte moter…por ajo qe na bani krejt pershtypje asht se ne lokal kishte gra dhe burra e kerkush nuk e ndihmoi edhe pse ajo uleriste.

Une jam emigrant edhe I thashe shokut me lajmeru policine edhe me thane tan lene mar punet e tyne jane.

Mir ja bani. Po ai asht dhunim. Gjithsesi jam shoku nga ajo skene”, rrëfen qytetari