Kejvina e Ermalit ka shume vape dhe i heq te gjitha rrobat sot

  0
  328

  Gjithmonë e më shumë modelja Kejvina Kthella po merr vëmendjen e medias.

  Ajo ka realizuar një set fotografik ku duket mjaft tunduese. Në foton e fundit ajo nuk i ka bërë dot ballë temperaturave të larta dhe ka pozuar pa sutjena.

  Velina e ‘Xing’ me Ermal Mamaqin nuk mund të ishte më tunduese se kaq.  Të menjëhershme kanë qenë reagimet ndaj kësaj fotoje si dhe fansat i kanë dhënë një numër të madh pëlqimesh.

  Image