Këmbët përpjetë, i doli zhuIi, nga poshtë dukej sikur…momentet e sikIetshme në emision live

0
488

Delta Goodrem është këngëtare e njohur në Australi. Së fundmi ajo është në jurinë e formatit te njohur edhe ne Shqiperi, “The Voice”.

Gjatë audicioneve të fshehta këngëtarja ka ngritur këmbët mbi tavolinë së bashku me Kelly Rowland.

Direkt pas këtij gjesti, kanë shpërthyer kritika të shumta ndaj Delta Goodrem sepse këmbët e saj ishin shumë të pista.

Kanë qenë të shumtë komentuesit në rrjetet sociale që e kanë quajtur atë një zhulse dhe e kanë këshilluar që të lajë këmbët para se të dalë para kamerave.

“Laji ato dreq këmbësh”.

“Delta më mirë mbaji ato këmbë poshtë”.

 “A mund t’i lash ato këmbë para se t’i shfaqësh në kamera?”, kanë qenë disa nga komentet që i kanë bërë këngëtares.