/Këngët e Butrint Imerit dëgjohen në shtëpinë e “Big Brother VIP”/ Ja si reaguan Kiara dhe Luizi (VIDEO)

Këngët e Butrint Imerit dëgjohen në shtëpinë e “Big Brother VIP”/ Ja si reaguan Kiara dhe Luizi (VIDEO)

Luizi dhe kiara duket se po afrohen çdo ditë e më shumë që kalojnë së bashku në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Teksa disa ditë më parë, këngëtari shprehu pasiguritë dhe frikën nëse ish-i dashuri i moderatores, Butrint Imeri vjen në shtëpi si banorë, ditën e sotme janë përballur me një “sfidë” të veçantë.

Në sfond, banorët kanë dëgjuar sot pikërisht disa këngë të Butrintit, gjë që e ka surprizuar Kiarën. Megjithatë duket se edhe ajo dhe Luizi e kanë përballuar mirë. Ata kanë nisur të kërcejnë së bashku nën ritmet e këtyre këngëve, pa u vendosur në siklet.

https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/?utm_source=ig_embed&ig_rid=cf725d63-04fe-4a6e-9372-c72a00577527&ig_mid=571A8D82-9D6A-44C0-995F-4F761E773BFA