Kengetarja shqiptare hap dekoltene dhe i tregon te gjitha

  0
  408

  Këngëtarja shqiptare e hitit “I got you”, Bebe Rexha komentohet shpesh për të pasmet e saj bombastike të cilat nuk ngurron t’i ekspozojë me veshjet e ngushta apo videot ku bën twerk.

  Madje Bebe është shprehur se për shkak se të pasmet e saj janë të mëdha e ka të vështirë të gjejë fustane të cilat i grisen nga prapa kur i vesh.

  Megjithatë, sot këngëtarja e ka hequr vëmendjen nga të pasmet e saj dhe me një foto të postuar në Instagram ka treguar gjoksin.

  Bebe shfaqet e veshur me një kanotjere ngjyrë nude me dekolte të hapur duke pozuar para kamerës, me një makeup perfekt, por që të gjithë sytë i kanë pasur tek gjoksi i saj duke i bërë mijëra komplimente.