/KENI PROBLEME ME KOCKAT, JU DHEMBlN KYÇET? RECETA lDEALE QË JU BËN 20 VJET MË TË RlNJ

KENI PROBLEME ME KOCKAT, JU DHEMBlN KYÇET? RECETA lDEALE QË JU BËN 20 VJET MË TË RlNJ

Njerëz të ndryshëm e kanë përdorur këtë recetë për një kohë të gjatë dhe shumë prej tyre gëzojnë shëndet të plotë.

Kjo mënyrë do t’ju ndihmojë të ulni nivelin e sheqerit në gjak dhe të humbni peshë në mënyrë natyrale.

Përbërësit:

2shkopinj kanellë.

1 lugë gjelle karafila.

1.5 litër ujë.

Përgatitja:

Hidhni ujin në një enë dhe shtoni në të kanellën dhe karafilin.

Përbërjen vendosini në frigorifer për 4-5 ditë, në mënyrë që përbërësit të kombinohen mirë dhe të lëshojnë të gjitha vlerat ushqyese.

Doza e rekomanduar në ditë është 100 ml. Pijeni çdo mëngjes para se të hani apo pini diçka tjetër!

Nëse doza ju mbaron për 4 ditë, përgatisni një tjetër.

Përsëriteni trajtimin dy herë dhe më pas bëni një pushim për 15 ditë!

Ky ilaç natyral do t’ju ndihmojë të ulni nivelin e kolesterolit dhe triglicerideve.