/“Kërkojmë një djaIë shqiptar”, vajza Iezbike bën ofertën e pazakontë

“Kërkojmë një djaIë shqiptar”, vajza Iezbike bën ofertën e pazakontë

Ndërkohë që vitet e fundit diskutohet nëse duhen lejuar ose jo martesat ho,moseksuale dhe më tej birësimi i fëmijëve të tyre, ka çifte të tilla që e gjejnë vetë zgjidhjen.

Kështu një vajzë shqiptare e cila jeton prej vitesh në Greqi është lidhur me një vajzë greke dhe tregon se është shumë e dashuruar me të.

Mirëpo siç tregon ajo për JOQ Albania çifti i lezbikeve kanë shumë dëshirë të bëjnë një fëmijë. Për këtë arsye ato kërkojnë një djalë shqiptar i cili do të pranojë do jetojë me të dyja vajzat.

E reja e cila quhet Gentiana premton se do ta mbajnë mirë dhe do të shpërblehet për “punën” e tij.

Ajo shkruan:

Pershendetje JOQ Albania Jam nje vajz nga Shqiperia 26 vjece,prej 14 vjetesh jetoj ne Greqi ,ne moshen 18 vjecare kam kuptuar qe me pelqejne femrat ,prej disa vitesh jam e lidhur me nje vajz greke,duhemi me njera-tjetren.

Mirepo duam te kemi 1 femij ,arsyeja qe po ju shkruaj eshte qe te lidhemi me nje djal shqipetar ne ane te faqes tuaj nese e publikoni letren time ,

nese dikush ka deshire nga djemt .te komentoj ,kush duket serioz dhe ka deshire te shkruaj dhe ne do kontaktojm vet personin .

Ju Uroj kaloni mir te gjith. Se harrova dhe dicka ,do jetoj mir me ne dhe do e shperblejme.”