Kerkon takim intim me pagese,i sjellin nusen e djalit

  0
  418

  Ka qenë një surprizë shumë e pakëndshme ajo me të cilën është përballur një 70 vjeçar në Itali.

  Pasi kishte lënë një takim intim me pagesë, i moshuari është habitur kur pas derës ka parë të fejuarën e djalit.

  “Klienti” dhe “ofruesja e shërbimit”, kur u gjetën përballë njëri-tjetrit, preferuan të përshëndeteshin, edhe pse të ndier në siklet.

  Në momentin që 70 vjeçari i tregon djalit, se e dashura e tij nuk punonte si kamariere, por si punonjëse seksi mes të dyve ka nisur sherri.

  Pas grushteve dhe ofendimeve të shkëmbyera, i riu ka denoncuar të atin duke e akuzuar për ushtrim dhune.

  Ajo që ka shpëtuar nga gjithë kjo ngatërresë, ka qenë “nusja” nga Amerika e Jugut që ofronte seks me pagesë