Lajme

“Kërkonte me çdo kusht që të martoheshim sa më shpejt”, 25-vj eçarja rrëfen “si ia punoi” shqiptari që donte ta mashtrõnte!!

Një vajzë 25-vj eçare ka shkruar në redaksinë e JOQ Albania për të treguar se një 30-vj eçar nga Kukësi kishte tentuar ta mashtronte.

E reja tregon se ajo jeton jashtë Shqipërisë dhe për tre muaj kishte folur me 30-vjeçarin nga Kukësi.Më pas kishte vendosur të vinte në Shqipëri për ta takuar dhe për ta njohur më mirë.Vajza tregon se ai e pyeste vazhdimisht se kur do martoheshin dhe ajo nisi të dyshonte se ai e donte vetëm për letrat.

Ndër të tjera e reja tregon se ajo vendosi ta vendoste në provë 30-vj eçarin dhe i tha se nuk i pëlqente aspak dhe i kishte thënë se lidhja midis tyre kishte mbaruar.Më tej ajo tregon se pasi folën një orë në tel, ata u ndanë.

25-vjeçarja shkuan se pasi mbylli telefonin nuk kaluan as 10 minuta dhe 30-vjeçari nga Kukësi i nisi një foto ku ai ishte duke u puthur me një femër tjetër, e cila kishte fëmijë në krahë.Në fund ajo shkruan se ai duhet të ndihet keq që ka tra.dhtuar familjen e tij për interes dhe se ndihet shumë me fat që e zbuloi në kohë mashtrimin e 30-vj eçarit.

Mesazhi i plotë: Pershendetje JOQ! Doja te tregoja edhe un historin time qe me ka ndodhur keto dit. Jam nje goc 25 vj eç qe jetoj jasht, po flisja me nje cun 30 vjec nga Kuksi.

Vazhduam te flasim per rreth tre muaj dhe me dukej tip me karakter te fort por vendosa ta njoh me mire duke ardhur ne Shqiperi per dy dit per ta takuar per te par nese pershtateshim si cift .Nejse kemi biseduar me or te tera edhe dukej sikur un per ate isha gjithcka,jepte shum premtime por pa fakte, edhe pse nuk i besoja asnje fjal vazhdova te flas me te per te par se si do perfundoj.

Folem sa folem edhe pas gati tre muajsh vendosa ti bej nje prov duke i thene qe nuk me pelqen aspak edhe qe as nuk me bie ne mendje te mendoj per ate.Sjellja e tij ishte:Beri sikur po qante disa her (pa nxjerr as edhe nje pik lot) kerkonte me cdo kusht qe ne te martoheshim sa me shpejt ( e sigurt qe ishte per interesin e letrave), kerkonte cdo gje te behej shpejt .

Nejse un i thash qe lidhja jon mbaron ktu se nuk ma ndjen me zemra te vazhdoj me tej ,edhe pas nje ore te folur ne tel edhe pas disa heresh te “qarash” nga ana e tij u “ ndam “.

Nuk kaluan as edhe 10 min edhe me solli nje foto ku ishte ai duke u puthur me nje tjeter femer bashk me femijen ne krah.

Dua te them jo se jam e dashuruar me ate jo se me vjen te vjell vec kur mendoj qe i dhash vetem nje te puthur por a ka njeri qe ben kte gje tra.dheton familjen vetem per interes .Falenderoj zotin qe e zbulova ne koh se njeher jam e “ vr.ar” nga dashuria .Kto lloj tipash mos i pafsha me kurr”.