Kjo femër ka mahnitur internetin me aftësitë e saj (VIDEO)

  0
  273

  Duke e mbajtur në dorë një top të futbollit amerikan, kjo bukuroshe shikon kamerën dhe lëpinë gishtat e saj përderisa bëhet gati për ta hedhur topin.
  Duke e kapur topin me dorën e saj të djathtë, ajo ia arrin që ta qëllojë cakun e saj disa metra larg.

  Topi fluturon nëpër ajër dhe shkatërron cakun, transmeton Gazeta Express.
  Videoja është bërë hit online, me rreth 600,000 shikime. Por, nuk është vetëm për shkak të aftësive arsyeja pse kjo femër ka tërhequr vëmendje. Shikuesit janë mahnitur edhe nga trupi i saj.