/Kjo super-shtëpi ka diçka për të cilën femrat “po ç.menden”, por burrat “po qeshin me lot” (Foto)

Kjo super-shtëpi ka diçka për të cilën femrat “po ç.menden”, por burrat “po qeshin me lot” (Foto)

Kjo shtëpi me stil mesdhetar do ju befasojë. Sidomos nëse jeni femër, do donit ta kishit një pronë të tillë.

Për më tepër femrat njihen për fiksimet e tyre ndaj këpucëve dhe rrobave dhe për këtë arsye në Shtetet e Bashkuar të Amerikës është ndërtuar kjo shtëpi e ëndrrave për to.

E themi këtë, pasi kjo shtëpi ka të bollshme ambientet për magazinimin e këpucëve dhe rrobave.

Brenda hapësirave të saj mund të vendosen deri në 2 mijë palë këpucë, gjë e cila burrave u duket qesharake, shkruan mapo.al.

Jo vetëm kaq, por shtëpia ka edhe ashensor, pishinë kokteji, një kuzhinë fantastike dhe një hapësirë argëtimi.

Banjoja kryesore është kaq e bukur, sa do ju lërë pa fjalë.

Shtëpia gjendet në Teksas, SHBA dhe kushton 2.8 milionë dollarë