/Konkurrentët e ‘Përpυthen+40’ kërcejnë në studio, Juli bën veprίmin që do t’u shkrίjë së qeshurί

Konkurrentët e ‘Përpυthen+40’ kërcejnë në studio, Juli bën veprίmin që do t’u shkrίjë së qeshurί

Në emisionin e sotëm të “Përputhen +40” , Olti ftoi në kërcim Linditën dhe ajo pranoi.

Dyshja filluan të kërcenin bashkë, por kjo u prit me xhelozi nga Ndriçimi.

Ai u çua nga vendi i tij për t’i dhuruar një lule Linditës në mes të kërcimit. Videoja e këtij momenti është publikuar në faqen zyrtare të “Përputhen”, ku është vënë re një koment nga Juli.

“Bravo rinia, bravo”, ka komentuar ai duke shkaktuar shumë të qeshura te ndjekësit.