/Korçarit i ndodh e PAPRlTURA në mes të qytetit…

Korçarit i ndodh e PAPRlTURA në mes të qytetit…

Një person u shoqërua në kom.isariat këtë të enjte në Korçë.

Ai është Andi Mullalli dhe ndalimi i 31 vjeçarit u bë në afërsi të gjimnazit “Themistokli Germenji”.


Uniformat blu bënë shoqërimin e tij pas një kontrolli që ushtruan në mjetin tip “BMW X5” me të cilin udhëtonte ai.

Në makinë efektivët i gjetën një ar*më, e cila u sekuestrua.

Andi ose ndryshe Klaus Mullalli është një emër i njohur për policinë.

Ai sapo kishte dalë nga qelia, pasi ishte kapur për vjedhje ar*me.