/Krijohet çifti i parë i dashurise në Përputhen? Ja me kë është puthur në buzë Fationi

Krijohet çifti i parë i dashurise në Përputhen? Ja me kë është puthur në buzë Fationi

Këtë të shtunë konkurrentët e Përputhen do të jenë të ftuar në emisionin Shiko Kush LUAN me autore dhe moderatore Luana Vjollcën.

Pak më parë Luana ka publikuar në Instagram një video te shkurtër nga ky emision, ku shihet se Melisa dhe Fationi kanë dhuruar puthjen e tyre të parë.

Kjo na bën të mendojme se Melisa dhe Fatjoni janë çifti i parë i mundshëm që mund të krijohet në “Përputhen”

Fationi dhe Melisa kanë treguar se kanë interes per njëri-tjetrin por gjithesesi mbetet për t’u parë nëse ata do të dalin bashkë nga ky emision.