December 6, 2023
Lajme

Krim në familje, bυrri υret me thikë grυαn 60 vjeçare

Vritet shqiptarja në Itali. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e quajtur Borgo Rivo në Terni. Një 60-vjeçare shqiptare është goditur me thikë dhe si pasojë e plagëve të marra ka humbur jetën.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur pas disa mosmarrëveshjeve të ndodhura në familje, shkaku i së cilave ka qenë xhelozia.

Autoritetet raportojnë se në pranga ka rënë bashkëshorti i viktimës, ndërsa hetimet vijojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *