syntax error, unexpected '<', expecting end of file

Kryemadhi del jashtë parashikimeve, pas gåfës me ballokumet, shfaqet duke gatuar e kënduar (VIDEO)

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi po mundohet kohët e fundit që të tërheq vëmendjen e të gjithëve me postimit e saja në rrjete sociale. Pas ‘blofit’ të ballokumeve ku futi në furrë 12 dhe nxori 6, si dhe videos në Tik Tok me Olti Currin, Kryemadhi ka guxuar sërish.

Në një postim në Instastory, Kryemadhi shfaqet duke gatuar se bashku me ish-deputeten Kejdi Mehmetaj, ndërsa këndojnë së bashku këngën e grupit Free Mc- “Vish Fustanin me toka”.

Vetë Kryemadhi është në krye të listës së kandidatëve për deputetë të LSI në Fierit, ndërsa e dyta është Kejdi Mehmetaj. Përveç Fierit, Kryemadhi udhëheq garën edhe në Tiranë e Elbasan.

VIDEO:

Video Player