/Kur ishin te vegjel,nuk do ta besoni se çfarë sfide ka hapur në Instagram Xhensila Myrtezaj (Foto)

Kur ishin te vegjel,nuk do ta besoni se çfarë sfide ka hapur në Instagram Xhensila Myrtezaj (Foto)

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë padyshim një ndër çiftet më të njohur e të komentuar të showbizit shqiptar.

Pak më parë, Besi ka ndarë në profilin e tij në Instagram dy foto të vjetra të çiftit, të cilët shfaqen në moshë fare të vogël.

“Pak para se të njiheshim me njëri-tjetrin”- shkruan Besi me humor krahas postimit.

Të njëjtën foto e ka publikuar edhe Xhensila, duke hapur sfidën më të re në Instagram.

“Të lindur për njëri-tjetrin. Sfida e re”, shkruan këngëtarja krahas postimit ku etiketon bashkëshortin.