Kur puntoret jane qe qejf,momente humoristike

  0
  428

  Nuk ka arsye të mos argëtoheni kur jeni në një punë të mirë.

  Disa punonjës shkuan aq larg sa të bëjnë shaka prej më të ndryshmeve, shkruan lajmi.net

  Ata treguan jetën e tyre në zyrë derisa shefi i tyre nuk ishte i pranishëm.

  Shikoni më poshtë, cilën prej këtyre kafshëve e njihni dhe cila përshtatet më shumë me punonjësit? /Lajmi.net/