/Kur Sali Berisha i “dhυronte” Berlusconit f emra te bukura shqiptare, Ja cfare merrte ne kembim…

Kur Sali Berisha i “dhυronte” Berlusconit f emra te bukura shqiptare, Ja cfare merrte ne kembim…

Teksa ish kryeministri shqiptar po informonte homologun italian se në brigjet e Italisë sa të ishte ai nuk do të mbërrinte asnjë skaf me klan destinë,

mori përgjigjen se ishte gati për një “bunga-bunga” me femrat shqiptare pasi ishte beqar.

Gazetarët shqiptarë u irrituan. Reaguan politika italiane dhe gazetarë e krerë të shoqatave shqiptare në Itali.

Gazetarët që kanë shoqëruar kryeministrin Sali Berisha në takimin me homologun e tij italian

Silvio Berluskoni në Romë janë gjendur në një siklet të madh, nga batutat bajate të tij.