/Kush është polici nga Elbasani i përfshirë në super grabitjen e Rinasit

Kush është polici nga Elbasani i përfshirë në super grabitjen e Rinasit

Vazhdojnë të dalin detaje nga super grabltja e 10 milionë eurove në Rinas. Ndërsa banda u zh.duk me paret i vr.arë ngeli Admir Murataj dhe ngelet mlster për anëtarët e tjerë.

Por gazetari Spartak Koka u shpreh në opinion se në këtë ngjarje është i dyshuar edhe një polic nga Elbasani që mund të jetë pjesë e grupit.

Ai dyshohet se është kapur duke folur në telefon me pjestarët e grupit që përbëhet nga 20-30 persona./albeu.com/