Kush prej ketyre të dy është Bes Kallaku i vërtetë?

    0
    1725

    Të gjithë e njohim aktorin e famshëm të humorit shqiptar, Bes Kallaku, i cili njihet për postimet e tij me nota humori dhe që shkaktojnë përherë të qeshura.

    Para pak kohësh, aktori hodhi foton e një kampioni nga Polonia, me të cilin kishte një ngjashmëri shumë të madhe, sikur ishin binjakë.