Kuzhinieri vlonjat befason klientët. Shikoni si e gatuan peshkun gjigand prej 150 kg (Video)

  0
  482

  Plot 150 kilogram peshk ton i kapur në Vlorë.

  Kuzhinieri Aldo Mehmeti ka publikuar një video ku shfaqet teksa gatuan këtë peshk gjigant në kuzhinën e restorantit të tij. Pavarësisht madhësisë së peshkut, kuzhinieri vlonjat, tejet profesionist, nuk e ka aspak problem ta gatuajë.

  Më një lëvizje të vetme, Aldo e ka ndarë peshkun në dy pjesë me thikë dhe më pas ua ka servirur klientëve të tij.

  Ndiqni videon