Ky është momenti dramatik kur rrufeja godet një shtëpi (Video)

    0
    278

    Ky është momenti dramatik kur rrufeja godet një shtëpi. Çasti i frikshëm  u kap nga një kamerë e sigurisë të një shtëpie përgjatë rrugës.

    Ngjarja ndodhi në “Daytona Beach” në Florida dhe  fatmirësisht banorët nuk ishin në shtëpi gjatë kësaj kohe.

    Në pamje shihet rrufeja e cila bie si flakë dhe godet direkt shtëpinë, ku menjëherë më pas del tym.