Ky është sekseri i Monikës që zhvaste studentët e Elbasanit (FOTO)

  0
  389

  Ditën e sotme në orët e para të mëngjesit të sotëm janë arrestuar 7 persona në Elbasan, ndër to dekani i UE, pegadoge e sekserë.

  Ndër të arrestuarit është dhe seksesi Admirim Kala.

  Por kush është Admirim Kala?

  Emri i tij përflitej si kandidaturë e mundshme e Monika Kryemadhit për kreun e bashkisë së Gramshit duke e prezantuar si një kandidaturë të opozitës.

  Ai është parë e fotografuar shpesh me Kryemadhin, kreun e LSI-së, në festa të ndryshme të organizuara nga partia. /albeu