syntax error, unexpected '<', expecting end of file

Ky përbërës krejt i lirë ju heq njëherë e mirë erën e keqe të gojës, 1 minutë dhe nuk keni më nevojë për dentist e produkte të shtrenjta

Fryma e keqe mund të shkaktohet nga shumë faktorë, duke filluar nga higjiena e dobët deri tek prania e baktereve të caktuara në gojë.

Gargarat komerciale shpesh përmbajnë shumë kimikate dhe ngjyra, të cilat mund të shkaktojnë dëme serioze për shëndetin.

Pa numëruar alk.oolin, i cili mund të su.lmojë mishin e dhëmbëve.

Nëse dëshironi të largoni frymën e keqe dhe freskoni gojën natyrshëm, mjeti i mëposhtëm do të jetë për ju.

Është një metodë natyrale që lehtë mund ta përgatisni në shtëpi.

Nuk ka efekt sekondar, është e sigurtë dhe nuk su.lmon smaltin e dhëmbëve.

Keni nevojë: 2 limona, 1 gotë ujë të ngrohtë, 1 lugë çaji sodë buke dhe gjysmë lugë çaji pluhur kanelle.

Hidhni në një shishe lëngun e dy limoneve, kanellën dhe sodën. Shto ujë të vakët dhe përziejeni mirë derisa të gjithë përbërësit të jenë të integruar.

Përdoreni këtë ilaç për të bërë 2 ose 3 gargara prej rreth 1 minutë secila. Kjo gargarë natyrale eliminon frymën e keqe falë vetive të mëdha antibakteriale të kanellës, të cilat su.lmojnë bakteret që shkaktojnë erën e keqe.

Soda gjithashtu ka veti antibakteriale dhe është gjithashtu shumë e dobishme për zbardhjen e dhëmbëve. Lëngu i limonit ka një aromë freskuese dhe gjithashtu ndihmon në eliminimin e frymëmarrjes së keqe.