syntax error, unexpected '<', expecting end of file

Lajm i fundit: 25-vjecari nga Elbasani humb jetën papritur në paIestër

Një 25-vjeçar ndërroi jetë në mënyrë të papritur në Elbasan këtë të mërkurë.

Ai është identifikuar si Stavri Bardhi, dhe ka ka humbur jetën teksa po bënte palestër.

I riu raportohet të ketë patur dhimbje koke e më pas ka rënë pa ndjenja në tokë. Dyshimet janë që ai të ketë pësuar një atak kardiak.

Megjithate do te jete ekspertiza mjeko-ligjore e cila do te percaktoje shkakun e vdekjes se te riut.