/LAJM I FUNDIT/ Forcat Shqiponja mësyjnë në vendin ku u vrā Xhuvani, dikush u përpoq të…

LAJM I FUNDIT/ Forcat Shqiponja mësyjnë në vendin ku u vrā Xhuvani, dikush u përpoq të…

Tre persona janë vënë në pranga pasi akuzohen se kanë kundërshtuar me forca efektivët e policisë së Elbasanit

dhe janë futur në zonën e rrethuar me shirit në lagjen “5 maji”, pas masakrës që ndodhi mesditën e sotme.

Fotot e mëposhtme tregojnë momentet e arrestimit të tre të rinjve, njëri prej të cilëve mban një kapele dhe syze mbi kokë.

Ata pritet të transportohen drejt Drejtorisë së Policisë.